Najlepsze narzędzia skrawające – jaka marka je oferuje?

Najlepsze narzędzia skrawające – jaka marka je oferuje?

2 listopada, 2022 0 przez admin

Każdy profesjonalista specjalizujący się w obróbce skrawaniem doskonale zdaje sobie sprawę z ogromnej roli, jaką w jego pracy pełnią narzędzia. Od ich jakości, precyzji i innowacyjności zależą nie tylko efekty pracy, ale także jej tempo, komfort wykonywania oraz jakość. W związku z tym, przy doborze narzędzi skrawających nie wartość iść na żaden kompromis i od razu postawić na produkty uznanej marki, która cieszy się świetnymi opiniami w swojej branży. Jest nią bez wątpienia marka Dormer Pramet, światowy lider w produkcji wysokiej klasy narzędzi skrawających. Sprawdźmy, co wyjątkowego można znaleźć w jej ofercie!

Dormer Pramet i wysokiej klasy narzędzia do obróbki materiałów

Zdecydowanie największym uznaniem cieszą się w dzisiejszych czasach firmy, które aktywnie działają na rynku od wielu lat. Ich długa historia oraz uznanie, które udało im się uzyskać w ciągu dziesięcioleci nieprzerwanej działalności, już samo w sobie gwarantuje zadowolenie z korzystania z ich rozwiązań. Początki marki Dormer Pramet sięgają 1913 r., kiedy to powstała firma Dormer Tools. W 2014 r. połączyła swoje siły z innymi branżowym liderem – istniejącą od 1933 r. matką Pramet. W efekcie fuzji obu podmiotów, powstało wyjątkowe pod wieloma względami przedsiębiorstwo, które szybko stało się jednym z największych producentów wysokiej jakości narzędzi skrawających.

Obecnie Dormer Pramet zaspokaja potrzeby firm z całego świata. W jej ofercie znajduje się szeroki i zróżnicowany wybór innowacyjnych narzędzi skrawających przeznaczonych dla szeroko pojętego przemysłu maszynowego. W katalogu produktów marki znajdują się narzędzia przeznaczone m. in. do wiercenia, frezowania, toczenia i gwintowania. Są to zarówno produkty specjalistyczne, jak i zaawansowane, złożone systemy narzędziowe. Narzędzia Dormer Pramet można kupić na całym świecie, w tym także w Polsce. Chętnie sięgają po nie firmy z takich gałęzi przemysłu, jak m. in. motoryzacyjny, kolejowy, kosmonautyczny, a także mniejsze firmy i warsztaty zajmujące się obróbką materiałów różnego rodzaju.

Najlepsze narzędzia skrawające

Wysoka jakość i innowacyjność w jednym. Czym wyróżniają się narzędzia Dormer Pramet?

Narzędzia sygnowane logiem Dormer Pramet cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników. Cały proces ich produkcji znajduje się pod ścisłą kontrolą po to, aby w ręce użytkowników końcowych trafiły wyłącznie najlepsze, sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Narzędzia marki posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty jakości i atesty, potwierdzające nie tylko ich jakość wykonania, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Co ciekawe, dystrybucja wysokiej klasy narzędzi skrawających nie jest jedynym, czym zajmuje się firma.

Marka Dormer Pramet jest ceniona również za regularnie organizowane przez siebie szkolenia, które odbywają się w 5 ośrodkach szkoleniowych marki w USA i Europie. Skorzystać z nich mogą przedstawiciele firm, którzy dążą do pełnego wykorzystania potencjału współczesnych innowacji oraz nauczenia się prawidłowego korzystania z rozwiązań dostarczanych przez markę. Co jednak istotne, Dormer Pramet udostępnia swoim klientom także całkowicie bezpłatne pakiety e-learningowe, które pozwalają lepiej zapoznać się z jej ofertą oraz dowiedzieć się, jak prawidłowo korzystać z dostarczanych przez markę rozwiązań.

Po duży wybór narzędzi skrawających zapraszamy na stronę: https://p-gh.pl/przemysl/produkty/narzedzia-obrobki-skrawaniem/