Jak stworzyć kompostownik w Minecraft? – i jak go używać

Jak stworzyć kompostownik w Minecraft? – i jak go używać

6 września, 2022 0 przez admin

Jak stworzyć kompostownik w Minecraft – i jak go używać?

Jeśli jesteś regularnym graczem Minecraft, to wiesz lepiej niż ktokolwiek inny, jak wiele różnych rzeczy jest do zrobienia w grze – w tym zrobienie sobie własnego kompostownika!

Podczas gdy są pewne rzeczy, które są naprawdę trudne do zrobienia w Minecraft, zrobienie kompostownika jest właściwie prostą rzeczą i nie zajmie Ci zbyt wiele czasu.

Kompostownik jest używany do przekształcania żywności i materiału roślinnego w mączkę kostną, którą możesz następnie zebrać i dodać do swojego ekwipunku. Mączkę kostną możesz wykorzystać jako nawóz dla większości roślin oraz jako składnik do produkcji barwników.

Tak więc, dla wszystkiego, co wiemy o craftingu kompostowników w Minecraft, i jakie materiały będą potrzebne, aby to zrobić, oto szczegóły.

Przeczytaj również: Jak wyłączyć i włączyć deszcz w Minecraft?

Jak zrobić kompostownik w Minecraft?

Aby zrobić kompostownik, będziesz musiał umieścić siedem drewnianych płyt dowolnego typu w kształcie litery U na stole Craftingowym. Oto materiały, które będziesz musiał zebrać, w tym, rozmiar stołu craftingowego, którego będziesz musiał użyć.

  • 7 drewnianych płyt
  • Stół do craftingu 3×3

Teraz musisz je ustawić w tabeli do craftingu w tej kolejności:

Umieść siedem kawałków drewna na siatce wokół zewnętrznej strony, tak aby tworzyły kształt litery U.
Środkowy kwadrat powinien być teraz pusty, podobnie jak drugie pole w górnym rzędzie.
Po umieszczeniu ich tam powinien pojawić się kompostownik i wszystko, co musisz zrobić, to dodać go do swojego ekwipunku.
Uwaga: Kompostowniki mogą się również pojawić we wszystkich wioskach.

I to wszystko, masz nowy, błyszczący kompostownik, ale co możesz z nim zrobić?

Przeczytaj również: Jak wyłączyć WiFi Calling na Androidzie

Jak używać kompostownika w Minecraft?

Kompostownik służy do tworzenia mączki kostnej. Po pierwsze, musisz zdecydować, gdzie go umieścić, więc znajdź dobre miejsce, wyceluj w nie wskaźnik, a następnie wybierz je z ekwipunku, aby je umieścić. Kiedy już to zrobisz, musisz dodać do niego kompostowalny przedmiot, aby mógł zrobić swoje i zrobić ci trochę mączki kostnej. Będziesz wiedział, że dodałeś coś z powodzeniem, ponieważ zobaczysz zielone cząstki pojawiające się w podstawie kompostownika.

Musisz mieć tam siedem warstw, aby rozpocząć kompostowanie, więc wypełnij go, a gdy to zrobisz, mączka kostna wyskoczy z kompostownika i będziesz mógł ją zebrać. Potem wystarczy dodać ją do ekwipunku i zadanie wykonane!

Dlaczego nie mogę zcraftować kompostownika?

Przedmioty potrzebne do stworzenia kompostownika w Minecraft. Przepis kiedyś obejmował płoty i drewniane deski, ale od tego czasu został zmieniony w przepis na płyty, który jest dzisiaj. Przepis na zrobienie kompostownika wymaga siedmiu drewnianych płyt. Możesz mieszać i łączyć dowolne drewniane płyty, które masz, aby zrobić kompostownik.