Jak przywrócić Sklep Google Play,

Jak przywrócić Sklep Google Play,

8 lipca, 2022 0 przez admin

Jak odzyskać sklep play?

Sklep Google Play to preinstalowana aplikacja dla systemu operacyjnego Android, która pozwala użytkownikom przeglądać i pobierać różne aplikacje na telefony z systemem Android. Z pomocą Sklepu Play można aktualizować wszystkie aplikacje. Ten Sklep Play skanuje pod kątem złośliwej aktywności w aplikacjach za pomocą funkcji Play Protect.

Jeśli usunąłeś Sklep Google Play przez pomyłkę, będziesz się martwić, jak teraz pobrać aplikacje. Ten artykuł pomoże Ci przywrócić przypadkowo usunięty Sklep Google Play. Istnieją różne sposoby przywrócenia Sklepu Google Play na telefonie z Androidem. Różne sposoby na odzyskanie Sklepu Google Play

1) Przenieś szufladę aplikacji na ekran główny Są szanse, że usunąłbyś Sklep Google Play z ekranu głównego. Wszystkie pobrane aplikacje na telefonach z Androidem będą obecne na ekranie głównym i szufladzie aplikacji. Wszystkie zainstalowane aplikacje będą obecne w szufladzie aplikacji. Stamtąd możesz wybrać kilka aplikacji, które chcesz na ekranie głównym. Najpierw otwórz szufladę aplikacji, naciskając na ikonę szuflady aplikacji lub przesuwając palcem po ekranie głównym. Wyszukaj ikonę Sklep Google Play. Naciśnij i przeciągnij ikonę na ekran główny.

2) Sprawdź dla ukrytych aplikacji Są szanse, że ukryłbyś go przypadkowo na swoim telefonie z Androidem. Więc musisz sprawdzić dla wszystkich ukrytych aplikacji na telefonie z Androidem. Opcja Ukryj aplikacje będzie w ustawieniach launchera. Otwórz ustawienia launchera, kliknij na Ukryj aplikacje. Teraz odznacz Sklep Google Play.

3) Włącz w Ustawieniach Sklep Google Play można wyłączyć, ale nie można go odinstalować. Kiedy jest wyłączony, ikona Sklepu Google Play znika i nie będzie można uzyskać do niego dostępu z telefonu z systemem Android. Tak więc, aby go włączyć, musisz wykonać poniższe kroki. Krok 1: Przejdź do ustawień na telefonie z Androidem i otwórz opcję Aplikacje i powiadomienia lub Zainstalowane aplikacje lub Menedżer aplikacji w zależności od modelu telefonu. Krok 2: W niektórych smartfonach zainstalowane aplikacje można znaleźć bezpośrednio. Lub w inny sposób wybierz Wszystkie aplikacje. Krok 3: Sprawdź, czy na liście aplikacji znajduje się Sklep Google Play i kliknij na niego. Gdy nie widać na liście, wybierz ikonę z trzema kropkami i stuknij w Pokaż aplikacje systemowe. W tym miejscu znajdziesz Sklep Google Play.

4) Zainstaluj z pliku APK Jeśli początkowo zainstalowałeś Sklep Google Play z pliku APK, to możesz go użyć do ponownej instalacji. Aby pobrać Google Play Store, przejdź do niezawodnego źródła, takiego jak APKMirror.com. Po jego pomyślnym zainstalowaniu, Sklep Google Play będzie z powrotem na Twoim telefonie z Androidem. Możesz także użyć tego pliku, aby zaktualizować Sklep Play. Powyższa metoda może być użyta do przywrócenia Sklepu Google Play na telefonie. W przypadku, gdy jakakolwiek z zainstalowanych aplikacji zaginie na telefonie z Androidem, możesz użyć tych samych metod, aby przywrócić aplikacje.