Jak przeglądać twittera bez logowania? Twitter bez logowania

Jak przeglądać twittera bez logowania? Twitter bez logowania

2 lipca, 2022 0 przez admin

Jeśli pójdziesz na stronę internetową Twittera lub pobrać aplikację Twitter, wszystko co widzisz to zaproszenie do zalogowania się lub do zarejestrowania się na darmowe konto. Bez konta, może się wydawać, że są zablokowane z wszystkich działań dzieje się wewnątrz. Jednak jest to dalekie od prawdy. Twitter zawiera miliardy postów, które są dostępne dla każdego online, i nie trzeba mieć konta, aby uzyskać do nich dostęp.

Zobacz też: Jak włączyć 5G w telefonie?

Uzyskanie dostępu

Aby uzyskać natychmiastowy dostęp do Twittera bez konta, wystarczy przejść bezpośrednio do strony wyszukiwania Twittera (patrz Zasoby na link). Jeśli wpiszesz nazwę lub słowo o tym, czego szukasz w polu wyszukiwania, zaczniesz widzieć tweety od razu. Inną opcją, aby dostać się do Twittera jest, aby przejść bezpośrednio do każdej strony profilu konta. Jeśli znasz czyjąś nazwę użytkownika, np. „@username”, jak widać na stronach internetowych i wizytówkach, wpisz „twitter.com” w przeglądarce internetowej i wpisz nazwę użytkownika, zastępując „@” ukośnikiem. Na przykład wpisz „twitter.com/username”, aby przejść bezpośrednio do profilu tego użytkownika bez konieczności logowania.

Zobacz też: Hydraulik Kraków

Korzystanie z wyszukiwarki Twittera

Po przejściu do strony wyszukiwania na Twitterze, można wpisać nazwę lub kilka słów kluczowych w polu wyszukiwania, aby zobaczyć posty i konta użytkowników związane z tymi słowami. Aby zawęzić wyniki, kliknij opcję „Wyszukiwanie zaawansowane”. Daje to możliwość filtrowania wyników za pomocą dodatkowych słów lub ograniczenia wyników do określonych kont Twittera, języków, krajów lub miast. Możesz nawet określić, czy chcesz pozytywne lub negatywne komentarze, co może być przydatne, jeśli szukasz recenzji nowych produktów lub usług.

Zobacz też: Biuro rachunkowe krosno

Roaming wokół Twittera

Na dole strony wyszukiwania Twitter są linki do najbardziej popularnych tematów obecnie omawianych, często z symbolem hashtagu przed nimi, jak „#HotTopic”. Kliknięcie jednego z nich powoduje wyświetlenie listy ostatnich tweetów na dany temat. Kliknij dowolną nazwę użytkownika, poprzedzoną symbolem „@”, aby zobaczyć stronę konta tej osoby. Jeśli klikniesz na link lub zdjęcie, przeniesie Cię to z Twittera, ale możesz użyć przycisku Wstecz, aby wrócić ponownie. Jedyne posty, których nie można zobaczyć bez konta, to te, które zostały napisane przez prywatne konta. Dla tych, nie tylko trzeba mieć konto na Twitterze, aby je zobaczyć, ale pozwolenie od właściciela konta, jak również.