Fakty o Millie Bobby Brown – 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Millie Bobby Brown

Fakty o Millie Bobby Brown – 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Millie Bobby Brown

18 czerwca, 2022 0 przez admin

10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Millie Bobby Brown

Znacie ją przede wszystkim jako Eleven ze Stranger Things, ale Millie Bobby Brown robi coraz większy szum w swojej karierze i można śmiało założyć, że jej wpływ będzie odczuwalny jeszcze przez jakiś czas. Kiedy zaczynała, była kimś nieznanym, kogo wielu ludzi nie potrafiłoby wyróżnić w tłumie. Ale teraz, gdy jest gwiazdą jednego z najbardziej oglądanych i oczekiwanych seriali na Netfliksie, można się domyślić, że jej gwiazda rośnie z taką intensywnością, jaka zwykle zarezerwowana jest dla tych, którzy dokonali czegoś epickiego. W końcu będziemy mogli zobaczyć ją w nadchodzącym filmie Godzilla: Król potworów i choć to ogromne bestie, które wyruszą na wojnę, będą największymi gwiazdami, ona wciąż będzie jedną z najbardziej zauważalnych.

Oto kilka rzeczy, których mogliście o niej nie wiedzieć.

10. Nikt nie miał wątpliwości co do jej zdolności aktorskich, gdy zobaczył ją po raz pierwszy.

Kiedy Millie po raz pierwszy pojawiła się na scenie, agenci nie mogli się doczekać, aby ją reprezentować. Nie brakowało osób, które chciały przedstawić ją jako następną wielką gwiazdę, i oczywiście miały ku temu powody, ponieważ była ona jedną z najlepszych, jakie pojawiły się w ostatnim czasie.

9. Zadebiutowała jako aktorka w filmie Once Upon A Time in Wonderland.

Był to spinoff serialu Once Upon A Time, który nie poradził sobie tak dobrze jak jego pierwowzór. Wcieliła się w rolę młodej Alicji, co nie trwało zbyt długo, ponieważ w tego typu serialach młodsi bohaterowie albo rozpoczynają wątki, jak Henry w Once Upon A Time, albo są wykorzystywani do pokazywania retrospekcji.

8. Millie brała udział w przesłuchaniu do roli Laury w serialu Logan.

Prawdopodobnie mogłaby zagrać tę rolę równie dobrze jak ta młoda dama, która ją dostała, ale najwyraźniej ktoś uznał, że jeszcze się do niej nie nadaje. Z jakiegoś powodu wydaje się, że wystarczy powiedzieć, że wygląda zbyt przyjaźnie, nawet gdy jest wściekła, ponieważ dziewczyna, która grała Laurę, doskonale opanowała cały aspekt Wolverine’a.

7. Stwierdzono, że wygląda jak młoda Carrie Fisher.

Można to poniekąd dostrzec i są tacy, którzy chętnie dyskutowaliby o tym, co to może oznaczać dla serii Gwiezdnych Wojen, gdyby okazało się, że potrzebna jest młoda księżniczka Leia. Byłaby to prawdopodobnie o wiele lepsza opcja niż CGI.

Zobacz też: Fakty o Charli D’amelio

6.W rzeczywistości jest głucha na jedno ucho.

Nie wiadomo, dlaczego jest głucha na jedno ucho, ale i tak funkcjonuje tak samo dobrze, jak każdy inny człowiek. Każdy, kto znał w swoim życiu osobę, która jest głucha na jedno ucho, może łatwo zrozumieć, jak taka trudność może wpływać na ludzi.

5. Matka wybiera jej wszystkie stroje na plan zdjęciowy.

Jest to cecha troskliwego i opiekuńczego rodzica, ale szczerze mówiąc, nie posunęła się do tego, by ukryć Millie przed światem, choć robi, co może, by upewnić się, że jest odpowiednio ubrana. To się nazywa dobre rodzicielstwo.

Zobacz też: 50 faktów o Ariana Grande!

4. Trochę boi się ciemności.

Nie wiadomo, czy ten lęk stopniowo zanika wraz z wiekiem, ale szczerze mówiąc, nie jest to rzadki lęk, ponieważ wiele osób w wieku dojrzałym nadal bardzo boi się ciemności.

3. Millie jest wielką fanką Jodie Foster.

Często mówi o Jodie Foster i Kristen Stewart oraz o tym, że chciałaby stworzyć z nimi małą grupę, może po to, by grać, a może po prostu spędzać czas, kto wie, ale byłoby to interesujące połączenie, gdyby zobaczyć tę trójkę w filmie.

Zobacz też: Małpka marmozeta fakty

2. Na planie „Stranger Things” zacieśniła więzi z Winoną Ryder.

Jak można się domyślić, w serialu, w którym głównymi bohaterami są grupa chłopców i jedna młoda dziewczyna, różnice między nimi mogą być czasem nieco wyraźne. Aktorka przyznała, że w dni, kiedy chłopcy za bardzo nie panowali nad sobą i denerwowali ją, często szukała Winony, żeby usiąść i odpocząć, do czego starsza aktorka była skłonna od czasu do czasu.

1. W 3. sezonie „Stranger Things” będzie zarabiać około 350 tysięcy dolarów za odcinek.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że zaczynała od mniej niż 50 tysięcy dolarów za odcinek, a za rolę w nadchodzącym filmie o Godzilli zarobi 3 miliony dolarów, to widać, że jej zdolności aktorskie bardzo się opłaciły.

Wygląda na to, że Millie dopiero wchodzi w fazę rozkwitu, a co będzie dalej, każdy może zgadywać.

Ciekawostki o Millie Bobby Brown – ile ich jest?

W naszym artykule przedstawiliśmy jedynie dziesięć ciekawostek, mamy nadzieję, że wam się spodoba!