Jak sprawdzić hasło do Facebooka na telefonie?

Jak sprawdzić hasło do Facebooka na telefonie?

20 lipca, 2022 0 przez admin

Jak sprawdzić hasło do Facebooka na telefonie Android?

Chyba że żyjesz pod skałą, to jest prawie niemożliwe, aby uniknąć Facebook w ostatnich latach. Jednak śledzenie hasła Facebook może być wyzwaniem dla wszystkich kont mediów społecznościowych, które mamy do śledzenia.

Urządzenie zapamiętuje hasło, więc nie musisz za każdym razem logować się ręcznie. To może być niezwykle pomocne, gdy zapomniałeś swoich danych do logowania, a następnie byłbyś w stanie uzyskać dostęp i odzyskać swoje dane do logowania.

Jeśli często zapominasz swoich haseł, możesz zobaczyć je wszystkie, w tym hasło do Facebooka, za pomocą menedżera haseł Androida, wykonując poniższe kroki.

Przeczytaj również: jakiej rasy był scooby doo

Metoda #1: Uzyskanie dostępu do hasła przechowywanego na urządzeniu z systemem Android

Jeśli nie zalogowałeś się na Facebooku od dłuższego czasu lub zapomniałeś swoich danych logowania, będziesz szczęśliwy wiedząc, że twój telefon ma twoje plecy. Twój Android urządzenie może mieć przechowywane swoje dane logowania dla późniejszego dostępu.

To może być ratownik dla każdego, kto chce zobaczyć swoje hasło Facebook lub odzyskać dostęp do swojego konta, a oto jak można zobaczyć swoje przechowywane hasła.

 1. Otwórz aplikację Ustawienia na urządzeniu z systemem Android.
 2. Przejdź do ustawień konta Google i kliknij na „Zarządzaj swoim kontem Google”.
 3. Kliknij na Menedżer haseł w zakładce bezpieczeństwa w ustawieniach konta Google.
 4. Szukaj „Facebook” wśród zapisanych haseł na liście, która się pojawi, lub możesz również użyć paska wyszukiwania, aby szybko go znaleźć.
 5. Będziesz musiał zweryfikować się za pomocą odcisku palca, pinu, wzoru lub innej metody zabezpieczenia jako środka bezpieczeństwa.
 6. Kliknij na ikonę w kształcie oka, aby ujawnić swoje zapisane hasło do Facebooka.

Piękno korzystania z tego menedżera haseł jest to, że można uniknąć pamiętania wielu nazw użytkowników i haseł. Dzięki temu możesz łatwo zapisać i automatycznie wypełnić wszystkie swoje hasła, gdy tylko się zalogujesz i wyświetlić je, kiedy tylko chcesz.

Przeczytaj również: fakty o ariana grande

Metoda #2: Uzyskanie dostępu do hasła zapisanego w Google Chrome

Jeśli używasz Google Chrome jako domyślnej przeglądarki, aby uzyskać dostęp do Facebooka, to istnieje szansa, że możesz zapisać na niej swoje hasło do Facebooka. Możesz uzyskać dostęp do tego zapisanego hasła w przeglądarce stacjonarnej lub na urządzeniu z systemem Android.

Oto jak można wyświetlić hasło do Facebooka na telefonie z Androidem, jeśli jest ono zapisane w Google Chrome.

 1. Otwórz Google Chrome na swoim urządzeniu z Androidem.
 2. Przejdź do panelu ustawień, dotykając trzech kropek w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Stuknij w „Hasła” z różnych opcji w panelu ustawień.
 4. Zlokalizuj Facebooka na liście wszystkich haseł zapisanych na koncie Google i dotknij go.
 5. Kliknij ikonę w kształcie oka, aby wyświetlić zapisane hasło.
 6. Wprowadź hasło lub zweryfikuj za pomocą pinu lub odcisku palca urządzenia, jeśli pojawi się monit.
 7. To wszystko. Teraz wiesz, jak wyświetlić hasło do konta Facebook w przeglądarce Chrome na urządzeniu z Androidem. Ta metoda działa jednak tylko wtedy, gdy wcześniej zapisałeś hasło do Facebooka w przeglądarce.

W mało prawdopodobnym przypadku, że żadna z powyższych metod nie działa dla Ciebie, to masz tylko możliwość żądania resetowania hasła bezpośrednio z Facebooka.

Jak mogę zmienić hasło do Facebooka bez podawania starego hasła?

Zazwyczaj, aby zmienić hasło, musisz podać swoje stare hasło, ale jeśli nie jest to możliwe, możesz to zrobić korzystając z opcji „Zapomnij hasła”. Wtedy Facebook wyśle Ci maila do weryfikacji, a Ty będziesz mógł ustawić nowe hasło.

Jak mogę zobaczyć moje hasło do Facebooka na moim iPhone?

Przeglądanie hasła do Facebooka na iPhonie odbywa się podobnie jak w przypadku urządzenia z systemem Android. Jeśli zapisałeś hasło w przeszłości, możesz je zobaczyć w obszarze haseł w ustawieniach lub podobnie za pośrednictwem menedżera haseł Google Chrome.

Jak zmienić hasło do Facebooka z telefonu?

Jeśli potrzebujesz zmienić hasło, możesz przejść do opcji „Ustawienia i prywatność”, a następnie do obszaru „Hasło i bezpieczeństwo”. Możesz również zdecydować się na opcję Zapomnij hasło, jeśli nie pamiętasz swojego starego hasła.

Jak mogę zobaczyć moje hasło Facebook podczas logowania na Androida?

Ze względu na implikacje bezpieczeństwa, Facebook nie pozwala na wyświetlenie hasła, gdy jesteś zalogowany. Chyba że zapisałeś hasło do swojego konta na Facebooku w systemie Android, nie będziesz mógł go zobaczyć.