Jak uzyskać weryfikację na TikTok? – Weryfikacja na Tiktoku

Jak uzyskać weryfikację na TikTok? – Weryfikacja na Tiktoku

8 lipca, 2022 0 przez admin

Jak uzyskać weryfikację na TikTok

TikTok stał się integralną częścią marketingu muzycznego w dzisiejszym świecie online. Dzięki możliwości dotarcia do szerszej publiczności i stania się wirusową sensacją z dnia na dzień, nic dziwnego, że artyści patrzą na TikTok jako narzędzie, które może pomóc ich karierze muzycznej. A jeśli nam nie wierzysz, przeczytaj nasz wpis na blogu o tym, jak rozpocząć karierę muzyczną z mocą TikTok.

Uzyskanie weryfikacji na TikTok może dać twojej karierze muzycznej przewagę, której potrzebuje. Weryfikacja jest ważna w pokazywaniu autentyczności i budowaniu zaufania online, aby Twoi fani wiedzieli, że wchodzą w interakcję z prawdziwym artystą, którego kochają.

Nie jest łatwo uzyskać weryfikację na TikTok i istnieją pewne ścisłe zasady, których należy przestrzegać, ale można to zrobić. Chociaż nie jest to proces, który możesz zainicjować sam, nadal możesz upewnić się, że szanse są na twoją korzyść, aby TikTok zweryfikował twoje konto. A w tym artykule damy ci kilka wskazówek, jak zostać zweryfikowanym przez TikTok.

Zobacz też: Twitter bez logowania

Co to znaczy zostać zweryfikowanym na TikTok?

Niebieska odznaka zweryfikowanego oznacza, że TikTok potwierdził, że konto należy do reprezentującego je użytkownika. Pojawi się ona obok nazwy konta użytkownika zarówno w wynikach wyszukiwania, jak i na samym profilu. Weryfikacja TikTok to przywilej zarezerwowany zazwyczaj dla osób, które są narażone na kopiowanie, takich jak celebryci, marki i osoby publiczne (oczywiście dotyczy to również artystów i muzyków).

Zobacz też: Hydraulik Lubartów

Co może zrobić dla mnie zweryfikowane konto TikTok?

Uzyskanie tego poszukiwanego niebieskiego haczyka pomoże Ci wyróżnić się jako artysta w dzisiejszym cyfrowym świecie i dodać zdrową dawkę siły przebicia. To natychmiast pokazuje, że Twoje konto jest oficjalnym kanałem marki i daje Twoim fanom pewność, że wchodzą w interakcję z prawdziwym Tobą. Nowi potencjalni fani, którzy natkną się na Twoje zweryfikowane konto, mogą być bardziej skłonni, aby dać Ci follow, jak również.

Zobacz też: 50 faktów o Ariana Grande!

Czy mogę kupić weryfikację TikTok?

Nie. I nie daj się nabrać na żadne usługi oferujące weryfikację Twojego konta, zwłaszcza za dużą ilość gotówki. Nikt poza TikTok nie może tego dokonać. Jedynym sposobem jest bycie wybranym przez zespół i oni przyznają to za darmo. Niestety, istnieje wiele oszustw, które mają na celu uzyskanie dostępu do Twojego konta i danych osobowych. Upadek na te może nie tylko kosztować cię dużo pieniędzy, ale może sprawić, że zostaniesz zbanowany, kosztując swoje konto TikTok.

weryfikacja tiktok

Jak mogę zostać zweryfikowany na TikTok?

W przeciwieństwie do Instagrama, Facebooka i Twittera, nie możesz poprosić o weryfikację. Zamiast tego TikTok ma ścisły zestaw wytycznych ustanowionych przez ich Creator Launch Team, który jest odpowiedzialny za uzyskanie tej niebieskiej odznaki do właściwych osób.

Zapoznaj się z następującymi warunkami, które pomagają uzyskać weryfikację

Codzienny wzrost liczby followersów

Musisz być konsekwentnie rosnący w nowych zwolenników codziennie. Ekspert radzi gdziekolwiek pomiędzy 500-2000 dziennie.

Być może masz już dużą liczbę followersów na innych kontach w mediach społecznościowych, w takim przypadku upewnij się, że kierujesz swoich followersów na swoje konto TikTok, zachęcając ich do śledzenia cię tam również.

Wzrost czasu oglądania

Średnia ilość wyświetleń i czas oglądania Twoich filmów musi rosnąć.

Viral content

Możesz być brany pod uwagę, jeśli tworzysz treści, które konsekwentnie idą wirusowo, tak jak niemiecki artysta KAIBA i jego Spinnup release Overdose, który poszedł wirusowo na TikTok w 2019 roku.

Zobacz też: Hydraulik Dzierżoniów

Jak zwiększyć swoje szanse na weryfikację przez TikTok

Twórz spójne i angażujące treści

Rozwijaj swój follow na TikTok poprzez konsekwentne umieszczanie wysokiej jakości i angażujących treści, którymi warto się dzielić. Pamiętaj, aby zrobić kilka badań na temat artystów podobnych do Ciebie, aby zobaczyć, jaki rodzaj treści działa dobrze i rezonuje z Twoim typem publiczności, jednocześnie pozostając na bieżąco z trendami TikTok i hashtagami.

Wysoki poziom aktywności i zaangażowania

TikTok będzie patrzył na to, jak dużo publikujesz i jak bardzo angażujesz się z innymi użytkownikami. To może być z twoimi fanami nad wyzwaniami i konkursami lub polubienie i skomentowanie treści innych zweryfikowanych użytkowników, dzielenie się linkami do twojej muzyki i branie udziału w duetach.

Zdobądź weryfikację na innych platformach społecznościowych

Uzyskanie tego niebieskiego zaznaczenia na innych kontach społecznościowych jest jak pieczęć aprobaty i posiadanie go na innych kontach społecznościowych może zwiększyć szanse na uzyskanie go na TikTok. Na Instagramie, Facebooku i Twitterze jest to nieco łatwiejsze, ponieważ możesz o to poprosić. Gorąco polecamy, abyś spróbował zweryfikować się na tych innych platformach, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Im więcej, tym lepiej.

Postępuj zgodnie z zasadami

TikTok będzie szukać do weryfikacji kont, które stosują się do ich Community Guidelines i Terms of Service. Naruszenie tych zasad spowoduje, że zostaniesz oznaczony przez moderatorów i znacznie zmniejszysz swoje szanse na weryfikację