Od ilu lat jest Discord. Ile trzeba mieć lat, aby korzystać z Discorda?

Od ilu lat jest Discord. Ile trzeba mieć lat, aby korzystać z Discorda?

7 lipca, 2022 0 przez admin

13 Warunki korzystania z usługi Discord wymagają, aby osoby miały minimalny wiek umożliwiający dostęp do naszej aplikacji lub witryny. Minimalny wiek dostępu do Discorda to 13 lat, chyba że lokalne przepisy nakazują wyższy wiek.

Czy rodzice mogą monitorować Discorda?

Aby uzyskać dodatkowe wsparcie, rodzice powinni monitorować aktywność dziecka w Internecie za pomocą aplikacji Bark. Bark monitoruje czat tekstowy w wiadomościach bezpośrednich Discorda na urządzeniach z systemem Android i Amazon i ostrzega rodziców o potencjalnych problemach, takich jak cyberprzemoc, depresja, myśli samobójcze, groźby przemocy i inne.

Jak włączyć NSFW na Discordzie?

Zaloguj się do Discorda na pulpicie i przejdź do Ustawień użytkownika. Ustawienia użytkownika znajdziesz, klikając ikonę koła zębatego w lewym dolnym rogu aplikacji. W menu Ustawienia użytkownika kliknij Prywatność i bezpieczeństwo. Znajdź „Zezwalaj na dostęp do treści NSFW na iOS” i kliknij przełącznik.

Zobacz też: Jak wyłączyć WiFi Calling na Androidzie

Czy przebywanie na Discordzie osób poniżej 13. roku życia jest nielegalne?

Po pierwsze, COPPA stwierdza, że jeśli osoba poniżej 13 roku życia ma pozwolenie rodziców, może uzyskać zebrane dane, co oznacza, że technicznie jest dozwolone korzystanie z Discorda. … Kanały NSFW będą niewidoczne dla osób poniżej 13 roku życia, a dzieci nie mogą wysyłać próśb o znajomych bez zgody rodziców.

Zobacz też: Gdzie jest kosz w telefonie na android?

Jak bezpieczne jest korzystanie z Discorda?

Discord jest bezpieczny, ale w granicach rozsądku. Discord jest zbudowany tak, aby był bezpieczny, ma wiele sposobów na to, aby być bezpiecznym, ale to nie znaczy, że Ty jesteś bezpieczny. Niebezpieczeństwa, uważaj! Trolle, hakerzy i meme-lordowie mogą przychodzić i odchodzić jak chcą, jeśli twoje zaproszenie na serwer jest rozpowszechniane publicznie. Jeśli umieścisz swoją stronę na liście serwerów, możesz dostać spamboty i inne problemy.

Czy discord jest zły dla dzieci?

Discord nie ma najlepszej reputacji, jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci. Chociaż Discord może być bezpieczny dla dzieci, jeśli jest używany ostrożnie i pod nadzorem, to użytkownicy i administratorzy strony muszą przestrzegać własnych standardów postępowania. Discord ma wiele pozytywnych cech, które sprawiają, że jest bezpieczniejszy dla dzieci.

Zobacz też: Od ilu lat jest Minecraft

Czy Discord jest dobrą aplikacją?

Ogólnie rzecz biorąc, Discord jest świetną aplikacją, ale tylko wtedy, gdy używasz jej bezpiecznie i odpowiedzialnie”. W związku z tym jeden z rodziców zaproponował następującą opinię: „Kiedy moje dzieci błagały o Skype’a i tym podobne, sprawdziłem alternatywne opcje. Discord wydaje się być idealny z punktu widzenia bezpieczeństwa, a moje dzieci mogą bardzo łatwo rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi.

Czy Discord jest dobry?

Jeśli planujesz grać tylko z kilkunastoma lub mniej przyjaciółmi, Discord jest nadal bardzo dobrym narzędziem do utrzymywania zakładek na temat tego, kto jest dostępny do gry . Discord może powiadomić innych o tym, w jaką grę grasz, więc użytkownicy nie muszą sprawdzać trzech różnych programów, aby zobaczyć, kto jest online i co wszyscy robią.